Among Us – Gra Intryg
Kultura

Among Us – Gra Intryg

11 kwietnia 2021

Czym jest Among Us? Na czym polega jego popularność? O psychologii gry, trybalizmie i socjologii w wideoeseju „Gra Intryg”.

Among Us – Gra Intryg

Kacper Brylewski – student Digital & Social Media. Trafił tu w sumie przez przypadek, bo nie dostał się na japonistykę i załamany rozpatrywał rok przerwy, po czym poprawkę matury. Jednak jego tata znalazł kierunek digital i social media na Uniwersytecie SWPS. Tak trafił tu i odkrył w sobie dziennikarza. Los lubi płatać figle, ale czasem śmieje się z nami zamiast z nas.


Among Us – Gra Intryg

Weronika Krawczyk – studentka Digital i Social Media na Uniwersytecie SWPS oraz drugiego semestru Produkcji muzycznej i realizacji dźwięku w SMN. Pasjonują ją muzyka i dobra literatura. Prywatnie gra na basie, śpiewa i pisze teksty. Przyszłość chciałaby wiązać z muzycznym dziennikarstwem radiowym.


Among Us – Gra Intryg

Mikołaj Sławski – student Digital & Social Media. Wszystko jest dla niego ciekawe, choć niewiele jest zrozumiałe. W wolnej chwili bawi się w Tolkiena oraz pochłania każdy fragment najbardziej trywialnej wiedzy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze