Redakcja Pisma

Opiekunowie redakcji

dr Iwona Morozow (2018 – obecnie)

Redakcja Pisma

mgr Tomasz Wołodźko (2016 – 2018)

Redakcja Pisma

Redaktorzy naczelni

Dawid Dziurzyński (2020 – obecnie)

Redakcja Pisma

Redaktor naczelny. Student 2. roku Branding-Reklama-PR. Chodzący paradoks. Na co dzień poświęca się prokrastynacji, okazjonalnie zmieniając się w pisarza (miłośnik groteski). Lubi obserwować rzeczywistość i przedstawiać ją w przejaskrawiony sposób. Interesuje się kinematografią, czyta beletrystykę, filozofuje.

Aleksandra Dudra (2019 – 2020)

Redakcja Pisma

Wicenaczelna. Osoba cicha, skromna i nieśmiała. W życiu płodowym wywołała katastrofę w Czarnobylu, w wieku trzech lat obaliła komunę i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Studiuje branding. Jak wszyscy wielcy ludzie lubi spać do południa.

Alicja Regiewicz (2018 – 2019)

Redakcja Pisma

Jowita Pietroń (2016 – 2018)

Redakcja Pisma

Menadżerowie

Oliwia Abraś

Redakcja Pisma

Menadżerka ds. social mediów. Studentka 3. roku na kierunku Branding-Reklama-PR, uśmiechnięta z poczuciem humoru. Uwielbia gotować dla rodziny i znajomych. Swoimi bezglutenowymi daniami dzieli się na swoim kulinarnym Instagramie @bezglutenowa_studentka. Pochłonięta studiami, które przynoszą jej dużo satysfakcji. W wolnej chwili ogląda wywiady, tańczy w grupie dancehall i zwiedza okolice Wrocławia.

Paweł Stańczyk

Redakcja Pisma

Menadżer ds. technicznych. Student trzeciego roku psychologii – swojej wieloletniej miłości. Obserwator rzeczywistości wiecznie pochłonięty rozmyślaniem i analizowaniem. Marzyciel walczący z prozą życia i człowiek wierzący, że zawsze da się lepiej. Miłośnik długich spacerów alejami miasta.

Autorzy

Natalia Sobkowiak

Redakcja Pisma

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Charyzmatyczna realistka. Miłośniczka kina (zarówno mainstream, jak i arthouse). Pasjonatka książek i dziennikarstwa. Motto: „rób swoje i rób to dobrze”

Kacper Brylewski

Redakcja Pisma

Jest na 1. roku digital i social media. Trafił tu w sumie totalnie przez przypadek, bo nie dostał się na japonistykę i załamany rozpatrywał rok przerwy, po czym poprawkę matury. Jednak jego tata znalazł kierunek digital i social media na SWPS. Tak trafił na SWPS i odkrył w sobie dziennikarza. Los lubi płatać figle, ale czasem śmieje się z nami zamiast z nas.

Milena Debrovner

Redakcja Pisma

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Marzycielka, jednak z realistycznym punktem widzenia. Muzycznie zaginęła w latach 80. Miłośniczka kina, teatru, opery oraz wszelkich fantazyjnych, jak i tych autentycznych historii. Uwielbia to, jaki kociołek różnorodności tworzą ludzie i ich kultury. Motto: „Miłość i pokój mogą uratować świat”.

Julia Dżbik

Redakcja Pisma

Studentka Branding-Reklama-PR na pierwszym roku. Ciągle na nowo poznaje siebie (jak i innych). Guilty pleasure? Kupowanie więcej książek niż może przeczytać.

Martyna Hajbowicz

Redakcja Pisma

Pisała prawdopodobnie szybciej niż chodziła. Koneserka lat 90., kulinarna hedonistka, feministka i nonkonformistka. Wierzy w karmę i naturę. W długoletnim związku z jogą, kinematografią i coca-colą. Ulubione słowo: nostalgia.

Natalia Jezierska

Redakcja Pisma

Studentka pierwszego roku Digital & Social Media. Hobbystycznie twórczyni tekstów oraz wokalistka. Zazwyczaj optymistka z wielkimi planami na przyszłość.

Wiktoria Junik

Redakcja Pisma

Studentka 1. roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Od zawsze marzyła o tym, żeby dubbingować postacie z bajek lub pracować jako dziennikarka radiowa. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i pomagać im. Kocha również zwierzęta. Praca głosem to jej marzenie, ale pisanie tekstów lub wierszy nie jest jej obce.

Aleksandra Koch

Redakcja Pisma

Wesoła, szczera i otwarta studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Bardzo ważne są dla niej kwestie tolerancji, równości i wzajemnego szacunku. Wegetarianka, z całego serca starająca się walczyć o dobro zwierząt. Uważa, że każdy zasługuje na prawo do życia, szczęścia i wolności. Wielka miłośniczka mody i rękodzieła. Uwielbia poznawać nowe miejsca oraz rozkoszować się dzikością i pięknem natury.

Kamil Kornacki

Redakcja Pisma

Student 1. roku psychologii. Kręci go astrofizyka, wbrew temu jednak lubi dostrzegać drobne szczegóły w świecie i ludziach dookoła. Podchodzi do człowieka z fascynacją, uwielbia poznawać ludzi i chłonąć ich emocje. Muzyka jest dla niego potężnym narzędziem do wyrażania siebie, gra na gitarze i komponuje. Kiedy i ona nie wystarcza, pisze poezję, ale tylko po to, żeby ją zatrzymać dla siebie i o niej zapomnieć.

Weronika Krawczyk

Redakcja Pisma

Studentka pierwszego roku Digital i Social Media na SWPS oraz drugiego semestru Produkcji muzycznej i realizacji dźwięku w SMN. Pasjonują ją muzyka i dobra literatura. Prywatnie gra na basie, śpiewa i pisze teksty. Przyszłość chciałaby wiązać z muzycznym dziennikarstwem radiowym.

Julia Odelga

Redakcja Pisma

Świeżo wyjęta z kontekstu własnej imaginacji. Zbyt efemeryczna, żeby powiedzieć o niej coś konkretnego. Równie ulotne i zmienne są jej myśli. Dużo pyta, analizuje, wątpi w to, co ustaliła. Gdy po tym bardzo boli ją głowa, wychodzi do ogrodu popatrzeć na róże. O co pyta? Głównie o człowieka. Odpowiedzi szuka, studiując psychologię. Trwa w toksycznym związku ze swoją twórczością. Często pisze, aby znienawidzić i jednocześnie pokochać to, co stworzyła.

Wojciech Zachwieja

Redakcja Pisma

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Lubi wiedzieć. Poza wiedzą ogólną, interesuje się ekologią, motoryzacją oraz muzyką. Miłośnik konopi. Uważa, że mogą one uratować świat.